Bu Hafta Yayınlanan ve İzlemeniz Gereken 11 Fragman

Bu hafta da vizyona girecek sinemaların, dizilerin yeni döneminin fragmanları gelmeye devam etti. Bu hafta fragmanı düşen üretimler ortasında en çok dikkat çeken, birinci dönemiyle kendisine bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Dark’ın 2.sezon fragmanı oldu hiç elbet.

İşte fragmanlar:

Onward

Wall-E, Cars ve Toy Story üzere animasyon efsanelerinin de imalcisi olan Pixar’dan yepisyeni bir animasyon sinema daha. Sinema ayrıyeten önümüzdeki yılın mart ayında vizyona girecek hasebiyle Onward’dan önümüzdeki süreç içerisinde birkaç fragman daha görmemiz epey mümkün.

The Goldfinch

Son yıllarda sıklıkla başvurulan bir metot olan kitap uyarlamalarından bir örnek The Goldfinch. Fragman epey sıkıcı duruyor yalnız kitabı hayli tanınan, tahminen de fragmanda tam olarak kendilerini anlatamamış olabilirler. ABD’de 13 Eylül’de vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi şimdi muhakkak değil.

The Dark Crystal: Age of Resistance

Netflix’te yayınlanacak olan dizi, 1982 imali Jim Henson sineması Dark Crystal’ın öncesinde geçecek. 10 kısımdan oluşacak dizinin birinci gösterim tarihi ise 30 Ağustos.

The Kitchen

Straight Outta Compton’ın müelliflerinden olan Andrea Berloff, The Kitchen ile de birinci direktörlük tecrübesini hayata geçiriyor. Bu kabahat sinemasının takımında Melissa McCarthy, Tiffany Haddish ve Elizabeth Moss bulunuyor. Sinemanın ABD vizyon tarihi 9 Ağustos.

Rambo: Last Blood

Ülkemizde 20 Eylül’de vizyona girecek olan Rambo sineması, çocukluğunda TV’de Rambo izleyenleri tekrar çocukluk vakitlerine götürebilir. Last Blood’dan evvelki son Rambo sineması olan John Rambo, 2008 yılında vizyona girmişti.

Jessica Jones

Netflix’in elindeki son Marvel işi olan Jessica Jones’un final döneminin fragmanında döneme dair çok da bir şey anlaşılmıyor. Lakin her halükarda dizinin hayranları, kapanışın da hayli yüksekten olmasını isteyecektir. Gösterim tarihi 14 Haziran.

When They See Us

Ava DuVernay’in Central Park 5 hakkındaki dizisi cuma günü Netflix’te gösterilmeye başlandı. Dört kısımlık bu serinin her bir kısım puanı da epeyce yüksek.

The Bravest Knight

Yine bir kitap uyarlaması lakin bu sefer ki daha çok çocuklar için. LGBTİ bağlantılarını epey güçlü bir biçimde yansıtan kitabın ana karakteri bir prensle evli olan ve evlatlık da bir kızları olan Cedric isminde bir çiftçi. Birinci gösterim 21 Haziran’da.

Dark

İlk dönemiyle büyük bir beğeni toplayan Almanya üretimi Dark’ın ikinci dönemi da 21 Haziran’da başlıyor. Stranger Things hayranlarının, dizi vizyona girene kadar alıştırma yapabileceği bir alternatif.

47 Meters Down: Uncaged

Köpek balığı ve devasa canlıların olduğu sinemaları sevenlere hitap eden bu sinemanın vizyon tarihi 16 Ağustos.

In Fabric

Şeytani bir elbiseyi anlatan bu sinemanın IMDb puanı 7, Metascore’u ise 84. Sinemanın Birleşik Krallık’taki vizyon tarihi 28 Haziran. Ülkemizde ne vakit vizyona gireceği muhakkak değil.

Başa dön tuşu