Hızlı ve Öfkeli 9’un Çekimlerinden Heyecanlandıran Video

Ünlü aktör Vin Diesel'in hayat verdiği Dominic Toretto karakterini neredeyse her Fast & Furious sinemasında klasik bir Dodge Charger kullanırken görürüz. Diesel, bu ayın başlarında, 2020 Dodge Charger SRT Hellcat Widebody'in Dodge Challenger SRT Demon'dan esinlenilen kimi görsel değişikliklerle sinemada yer alacağını ortaya koyan bir sahne gerisi görüntü yayınlamıştı; lakin bu, serinin yeni halkası Fast & Furious 9’daki tek özel imal Charger olmayacak.

Radio Free Europe / Radio Liberty tarafından yayınlanan bir görüntüde, Gürcistan sokaklarında zırhlı bir kamyon tarafından kovalandığı görünen bir 1970 Dodge Charger yer alıyor. Araca dikkatlice bakıldığında, art koltukların olduğu kısma yerleştirilmiş bir motor görüyoruz. Zırhlı kamyonun ön tarafına takılan rampa ise küçük çaplı bir araç katliamına neden oluyor.

Fast & Furious 9’daki sürprizlerden biri de, Paul Walker'ın 2001 yılındaki sinemada kullandığı turuncu Toyota GTR Supra olacak. İkonik aracın yeni modelini, tıpkı birinci sinemada olduğu üzere turuncu renkte göreceğiz. Ünlü seride canlandırdığı Brian O'Conner rolüyle üne kavuşan Walker, 2013 yılında Kaliforniya’da geçirdiği trafik kazasında ortamızdan ayrılmıştı.

Fast & Furious 9, 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster ve Ludacris, serideki rollerine geri dönecekler. Bu yıl Fast & Furious spin-off’u Hobbs & Shaw ile karşımıza çıkan Dwayne Johnson ise serinin yeni halkasında olmayacak. Ünlü ismin yerine bir öbür Amerikan güreşçisi John Cena’yı izleyeceğiz.

Fast & Furious 9'un Gürcistan'da devam eden çekimlerinden paylaşılan heyecan verici video

Başa dön tuşu