Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde 8 adet fragman bulunuyor. Gelin daima birlikte bu listeye birlikte göz atalım.

1. Dora and the Lost City of Gold

9 Ağustos’ta çıkacak sinema, yaz aylarında izlemek için kusursuz bir aile macerası. Dora isimli karakter, ailesini ve kayıp altın kentini bulmak için maceraya atılan bir genç rolünde. Sinemada Isabela Moner, Benicio Del Toro, Eva Longoria, Danny Trejo ve Michael Pena üzere isimler oynuyor.

2. Judy

Basitçe Judy olarak isimlendirilen, Judy Garland’ın bu dramatik biyografisi, vakitsiz vefatından evvelki yıllarda onun şahsî hayatındaki çabayı yansıtacak. Renée Zellweger, 27 Eylül tarihinde gösterime girecek olan sinemada Judy'yi canlandıracak.

3. Maleficent: Mistress of Evil

Malefiz serisinin 5. sineması olacak olan “Kötülüğün Gücü”, 18 Ekim’de izleyicilerle buluşacak. Malefiz (Angelina Jolie), Prenses Aurora (Elle Fanning) ile birlikte karmaşık aile bağlarını içeren yeni maceralara atılıyor ve bu yol boyunca karşılaşacakları yeni tehditlerle uğraşmak zorunda kalıyor.

4. Mulan

Disney, ikonik animasyon sinemalarından bir adedini daha canlı aksiyon sinemasına dönüştürüyor. 27 Mart 2020’de gösterime girecek olan sinemanın öyküsü, 1999 üretimi sinemaya dayanıyor. Sinemada Kumandan Tung rolünde, Donnie Yen; Cheng Honghui rolünde, Yoson An; orijinal animasyon sinemasında olmayan bir karakter olan Xian Lang rolünde, Gong Li; Bori Khan rolünde, Jason Scott Lee ve imparator rolünde ise Jet Li oynuyor. Mulan’ın animasyon sinemasındaki ejderhası, bu sinemada olacak mı olmayacak mı şimdi tam olarak bilinmiyor.

5. Ode to Joy

Filmin fragmanında gördüğümüz kadarıyla yoğun hisler yaşadığında berbatlaşan Charlie, az bir hastalığa sahip. Yeni tanıştığı Francesca’dan hoşlanmaya başlayan Charlie’nin hastalığıyla gayretini yansıtacak olan film, 9 Ağustos’ta vizyona girecek.

6. Otherhood

Otherhood, üç yaşlı kadının oğulları tarafından Anneler Günü’nde aranmamasından doğan umursanmama hissinden yola çıkan bir öyküyü anlatıyor. Bu üç anne, neden umursanmadıklarını araştırmak için bir yola koyuluyorlar. Epeyce keyifli bir sinema olarak dikkat çeken imal, 2 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

7. The Great Hack

Yine bir Netflix imali olan The Great Hack, bir belgesel sineması lakin bildiğimiz belgesellerden biraz daha ilgi alımlı. 24 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak olan sinema, geçtiğimiz yıl ortaya çıkan büyük Cambridge Analytica Facebook bilgi skandalını mevzu alacak.

8. The Lion King

Canlı aksiyon sinemaları arşivini genişletmek isteyen Disney, The Lion King sinemasını de vizyona sokmaya hazırlanıyor. 90’ların efsane animasyon sineması olan Aslan Kral, 19 Temmuz’da vizyona girecek.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 8 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Her hafta bu usul içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu