Çekimler bitti! Peki Erşan Kuneri ne zaman yayınlanacak?

Komedyenliğin yanı sıra sinema bölümünde de kendinden epey kelam ettiren Cem Yılmaz bu kere dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmayı planlıyor.

Ekranların karşısına Erşan Kuneri dizisi ile çıkacak olan Cem Yılmaz, dizinin birinci döneminin çekimlerinin bittiğini fotoğraflarla instagramdan resmen duyurdu. 8 kısımdan oluşak olan dizi, Netflix platformunda yayınlanacak.

Dizinin takımında ise tekrar harika oyuncular yer alıyor. Cem Yılmaz sinemalarının vazgeçilmez ismi Zafer Algöz tekrar bu takımın da başını çekiyor. Onun yanı sıra Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Necip Memili, Özkan Uğur

Cem Yılmaz instagramdan yaptığı paylaşımın altına ise şu tabirlerde bulundu:

“Ben işimle gündeme gelmek istiyorum diye bir kelam vardır. Genelde işsizlerin söylediği. Bu hoş işte çalışan 150 arkadaşım için söyleyeyeyim, ismi anılmayan herkesi anacağım ismi bilinmedik kimseyi bırakmayacağım. Tüm set arkadaşlarıma kalpten teşekkür ediyorum. 10 haftada hem de pandemide 6 saatlik bir macerayı resmettik. Seyircisi olmak bir karnaval üzere oh. 6 saat Erşan. 2 dakika bile yeterken 6 saat. Tüm takımın ellerine sıhhat. Yolun yol olsun oğul.”

Erşan Kuneri’nin çekimleri bitti lakin dizinin ne zaman izleyici ile buluşacağı şimdi muhakkak değil.

Başa dön tuşu