Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin Kadrosu Belli Oldu

Dünyanın en yeterli haltercilerinden olan efsane Naim Süleymanoğlu'nun hayatı sinemalara taşınıyor. Barış Pirhasan'ın yazdığı, Dijital Sanatlar Yapımevi tarafından da yapımcılığı üstlenilen 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' sinemasının oyuncu takımı katılaştı. Açıklanan bilgilere nazaran Naim Süleymanoğlu'na filmde 19 yaşındaki Hayat Van Eck hayat verecek. Hayat Van Eck ile birlikte Naim Süleymanoğlu'nun babasını Ehil Dikinciler ve annesini de Selen Öztürk canlandıracak.

Naim Süleymanoğlu'nu keşfeden ve onun dünyanın en güzel haltercileri ortasında yer almasını sağlayan antrenörü Enver Türkileri'yi de Gürkan Uygun canlandıracak. Bu isimlerle birlikte sinemada; Kerem Atabeyoğlu, Renan Bilek, Mustafa Kırantepe, Barış Kıralioğlu, Evren Erler, Uğur Güneş ve Mehmet Esen üzere isimler de sinemada yer alacak öteki karakterlerden.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun üstlendiği sinemanın danışmanlığını da Naim Süleymanoğlu'nun ağabeyi olan Muharrem Süleymanoğlu yapıyor. 25 Ekim'de vizyona girecek olan sinemanın yayınlanan fragmanını çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu