Arrow’un Final Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı

CW’nun şımarık, milyarder, playboy karakteri Oliver Queen’in Arrow oluşunun öyküsünün ve maceralarının anlatıldığı DC dizisi Arrow’un sekizinci dönemine dair birinci fragman yayınlandı. Dizinin yeni ve son döneminin birinci fragmanı San Diego Comic-Con’da yayınlandı.

Aslında bakılacak olursa dizinin yedinci döneminin finali, diziyi büsbütün bitiren bir finaldi fakat görünen o ki CW’nun işverenleri, dizinin anlatacak birkaç kıssası daha olduğuna inanıyor. Ayrıyeten Stephen Amell tarafından canlandırılan Oliver Queen karakterinin de sekizinci dönemde neler yapacağına dair çok fazla bilgi bulunmuyor. Sekizinci dönemini fragmanı daha çok dizinin eski dönemlerinden imgeleri içeriyor.

Dizinin yeni dönemine dair görülebilen ve dikkat çeken şeyler ortasında Katie Cassidy’nin yeni Black Canary kostümü bulunuyor. Elbet ki dizinin comic-con’daki panelinden daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır fakat dizinin yeni döneminden bilgiler şimdilik bu kadar. Dizinin 10 kısımlık yeni ve son dönemi bu güz aylarında seyircisiyle buluşacak.

Başa dön tuşu