Çılgın Hırsız 4’ten Yeni Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

Popüler animasyon film serisi Çılgın Hırsız’ın dördüncü filmi için kimsenin beklemediği bir anda yeni bir fragman yayımlandı.

Super Bowl maçı, öncesi, sonrası ve devre arasıyla çok sayıda reklama ev sahipliği de yapıyor. Filmlerin tanıtımları ve kısa fragmanları da bu reklamlar arasında yer alıyor. Illumination, Çılgın Hırsız 4 filmi için yayınladığı kısa fragmanda üretken yapay zekâlara sataşmaktan geri durmuyor.

Çılgın Hırsız 4’ün yeni tanıtım fragmanı

Çılgın Hırsız 4 tam fragmanı

Çılgın Hırsız 4 konusu

Fragmanda gördüğümüz üzere Gru’nun artık bir bebeği var. Ayrıca minionlar da kendi uydurma dillerinden vazgeçip anlaşılabilir bir İngilizce konuşmaya başlamışlar. Filmde Gru ve ailesi, hapisten kaçıp kendilerinin peşine düşen bir mahkumla mücadele edecekler. Bu mücadele oldukça heyecanlı geçecek gibi gözüküyor.

Çılgın Hırsız 4 oyuncuları

Çılgın Hırsız filminin seslendirme kadrosunda Steve Carell, Sofia Vergara, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Jason Segel, Will Ferrell gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Mike White’ın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise Chris Renaud ve Patrick Delage üstleniyor. 

Çılgın Hırsız 4 vizyon tarihi

Çılgın Hırsız 4 filmi, 3 Temmuz 2024’te vizyona girecek. Yapım ilk olarak sinema salonlarında gösterilecek. 

Başa dön tuşu