Comic-Con Etkilniğinde Justice League Hayranlarından Mesaj

Justice League vizyona gireli neredeyse 2 yıl oldu fakat birtakım hayranlar, sinemanın hâlâ “Snyder Cut versiyonunu görmek istiyorlar. Direktör Zack Snyder'ın filmin yapım etabı sırasında işten çıkmasından beri sinemanın Snyder versiyonunun da bulunduğu üzere bir söylenti dolanmakta.

Şimdi de birtakım hayranlar, Comic-Con etkinliğinde bir uçak kiralayıp “Snyder Cut’ı yayınlayın artık” yazan bir pankartı bölgenin üzerinde uçurdu. San Diego menşeili şirket FlySigns’ın uçağı tarafından gerçekleştirilen olay, hayranlara 1.170 dolara patladı. Olayı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Snyder bir aile trajedisi yüzünden Justice League sinemasından ayrılmış ve yerine Avengers’ın direktörü Joss Whedon getirilmişti fakat Snyder’ın ayrılmadan evvel Warner Bros. yetkililerine sinemanın bitmiş bir versiyonunu hazırlayıp sunduğu söylentisi ortaya çıkmıştı.

Hayranlar, San Diego Comic-Con etkinliğinde etrafta görülen “Snyder Cut” posterlerinden de güç alarak artık Justice League’in Zack Snyder tarafından tamamlanmış versiyonunu seyretmek istediklerini açıkça belirttiler. Maalesef DC, bu sene Comic-Con etkinliğinde bulunmuyor.

DC Comics'in harika kahraman ekibi Adalet Birliği'nden uyarlanan ABD imali harika kahraman filmi Justice League'in yapımcılarından bu harekete bir cevap gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Tahminen de önümüzdeki günlerde Zack Snyder'ın elinden çıkan bir Justice League versiyonu görebiliriz.

Başa dön tuşu