Avengers: Endgame’den Yeni Tanıtım Videosu Geldi

Marvel Sinematik Cihanı MCU’da birinci üç fazın bitmesine çok az kaldı. Avengers: Endgame ve çabucak ondan 3 ay sonra gelecek olan Spider-Man: Far From Home sinemaları ile bir çağ kapanmış olacak.

Avengers: Endgame sineması için heyecan doruğa çıkmış vaziyette ve sinemanın biletleri daha şimdiden büyük oranda tükendi. Marvel da bu heyecanı desteklemek ve çıkan tanıtım görüntülerine insanların çok fazla takılıp kalmasına mani olmak için yeni kısa görüntüler yayınlıyor.

Bu görüntülerin en sonuncusu, daha evvel gördüğümüz görüntülerden farklı çok bir şey içermiyor. Kısa tanıtımda öne çıkan iki sahne, görüntünün başında ve sonunda yer alıyor.

İlk sahnede, Natasha Romanoff’un duygusal bir konuşmasına şahit oluyoruz. “Eskiden hiçbir şeyim yoktu, sonra bu aileye kavuştum.” diyen Black Widow’un akabinde daha evvel gördüğümüz çeşitli sahneleri görüyoruz.

Bu sahne, Thanos’un parmaklarını şıklattığından bu yana Natasha’nın saç uzattığı hakkında da ipuçları veriyor. Sahne sıralaması konusundaki varsayımları tekrar gözden geçirmeyi gerektirebilecek bu bilgi ortaya hoş yedirilmiş.

Videonun sonunda da Tony Stark ile Steve Rogers’i görüyoruz. Stark, Rogers’a “Bu sersem optimistliği özlemişim” derken, Rogers gülümsüyor.

Başa dön tuşu