Dead City’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ekranlara veda eden The Walking Dead’in yeni yan dizisi The Walking Dead: Dead City’nin ne zaman seyircilerle buluşacağı resmen duyuruldu.

The Walking Dead, Bundan 6 ay kadar önce 11. sezon finaliyle ekranlara veda etmişti. Serinin hayranları, dizinin bitmesine üzülürken bir yandan yapımcılardan iyi haberler de alıyordu. The Walking Dead’in ilk yan dizisi olan Fear The Walking Dead devam ediyordu.

Üstelik yeni bir yan dizi daha duyurulmuştu. Hem de bu dizide ana karakterlerden ikisi direkt yer alıyor: The Walking Dead: Dead City. 5 ay kadar önce ilk görsellerini gördüğümüz dizinin çıkış tarihi sonunda belli oldu.

The Walking Dead: Dead City, çok yakında geliyor

TWD evrenimde çıkacak olan üç yeni yan diziden ilki olan Dead City, Lauren Cohan’ın canlandırdığı Maggie ve Jeffrey Dean Morgan’ın canlandırdığı Negan karakterlerini konu alıyor ve bu anlaşamayan ikilinin, Maggie’nin kaçırılan oğlu Hershel’i kurtarmak için zombi istilasına uğramış New York’ta zoraki iş birliği yaptığını anlatıyor.

Dizinin çıkış tarihinin daha önce 2023 yaz ayları olduğunu zaten biliyorduk ancak şu anda resmi bir şekilde tarih açıklandı. The Walking Dead: Dead City, 18 Haziran 2023 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Duyuru, The Walking Dead’in resmi Twitter hesabından yapıldı.

Bir Türlü Bitmek Bilmeyen The Walking Dead’in Şimdi de Yan Dizisi Geliyor: İşte Dead City’den İlk Görseller

The Walking Dead’in diğer yan dizileri hakkında henüz bir bilgi yok. Belki yeni dizi Dead City yayınlandığında diğer yan diziler için de açıklama yaparlar. Dead City için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak :
https://deadline.com/2023/03/amc-sets-the-walking-dead-dead-city-premiere-date-1235309946/

Başa dön tuşu