Deadpool & Wolverine’in Türkçe Dublaj Fragmanı Paylaşıldı

Bu yıl vizyona girecek tek Marvel yapımı olan Deadpool 3’ten Türkçe dublaj fragman paylaşıldı. Bu arada filmin tam adının Deadpool & Wolverine olacağını hatırlatalım.

Yıllardır düzenli olarak yılda en az 2 yeni film çıkaran Marvel, bu yıl yaşanan grevlerin ardından yapımlarının önemli bir kısmını ertelemişti. Böylece markasını dinlendirmeyi de başaran Disney, yalnızca tek bir yapıma odaklandı: Deadpool 3. Temmuz ayında vizyona girecek yapım için geçtiğimiz hafta bir tam fragman paylaşılmıştı. Şimdiyse Türkçe dublaj fragman paylaşıldı.

Deadpool & Wolverine Türkçe dublaj fragmanı

Deadpool & Wolverine orijinal fragmanı

Dördüncü duvarı sık sık kırmasıyla bilinen düşük çeneli paralı askerimiz Deadpool, bu yapımla birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne geçiş yapacak. Elbette Fox’un diğer X-Men karakterleri de kendilerine yeni dönemde Marvel yapımlarında yer bulmaya bu filmle başlamış olacak. 

Deadpool & Wolverine oyuncuları

Shawn Levy‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu yapımda Ryan Reynolds bir kez daha Deadpool/Wade Wilson karakterine hayat verecek. Ona eşlik edecek en önemli isim ise Hugh Jackman’ın oynadığı Wolverine/Logan karakteri olacak. Morena Baccarin (Vanessa), Leslie Uggams (Kör Al), Karan Soni (Dopinder), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) de yeniden eski rollerine dönecek. 

Deadpool & Wolverine konusu

Yapımın çekim sürecinin birkaç hafta önce tamamlandığını göz önüne alırsak, Super Bowl finaline bir fragman yetiştirilmiş olması oldukça başarılı. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla hayatını sonunda yoluna koyan Wilson, bir doğum gününde, Loki dizisinde gördüğümüz TVA tarafından önce hapse atılıyor, sonra da kendisine bir iş teklif ediliyor. 

Deadpool & Wolverine ne zaman vizyona girecek?

Deadpool & Wolverine filmi, 26 Temmuz’da sinemalarda vizyona girecek. İlk olarak sinema salonlarında gösterilecek olan film daha sonra da Disney+ platformunda karşımıza çıkacak. 

Kaynak :
https://gizmodo.com/deadpool-3-trailer-ryan-reynolds-hugh-jackman-marvel-1851235379

Başa dön tuşu