IT: Chapter 2’nin IMAX Fragmanı Paylaşıldı

Stephen King’in ünlü romanından yine uyarlanan, direktörlük koltuğunda Andy Muschietti’nin oturduğu 2017 üretimi IT sineması; hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından epeyce beğenilmiş ve dünya genelinde 700 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Ülkemizde de 400 bin kişinin izlediği sinema, en çok gişe hasılatı yapan kaygı sineması olmayı başarmıştı.

Yakın vakitte ikinci sinema için kolları sıvayan grup, bugün sinemanın IMAX fragmanını yayınladı. Gelin sinemanın ayrıntılarına ve fragmana daha yakından bakalım.

IT: Chapter 2'de yer alacak olan yeni oyuncular:

Her 27 senede bir tekrar canlanan bu şeytani güç, IT: Chapter 2 ile birlikte uzun müddettir birbirini görmeyen karakterleri yetişkin hâlleriyle birlikte tekrardan birleştiriyor. İkinci sinemanın takımında Jessica Chastain, Beverly’yi; James McAvoy, Bill’i; Bill Hader, Richie’yi; Isaiah Mustafa, Mike’ı; Jay Ryan, Ben’i; James Ransone, Eddie’yi ve Andy Bean ise Stanley’yi canlandırıyor. Natürel ki Bill Skarsgard da Pennywise olarak geri dönüyor.

Kamera arkasındaki isimler:

Stephen King’in romanından uyarlanan sinemanın senaristliğini daha evvel birinci IT sinemasının ve Annabelle: Creation sinemasının senaristliğini de yapmış olan Gary Dauberman yaparken direktörlük koltuğunda yeniden birinci sinemanın direktörü Muschietti bulunuyor. Sinemanın yapımcılığını Barbara Muschietti, Din Lin ve Roy Lee üstlenirken idari yapımcılığında ise Marty Ewing, Seth Grahame-Smith ve David Katzenberg bulunuyor.

Şeytani palyaço Pennywise'ın tekrar Derry kasabasına gelmesiyle birlikte birinci sinemadan sonra uzun vakittir görüşmemiş olan ve artık birer yetişkin hâline gelen karakterlerimizin Pennywise'tan tekrar haber aldıklarını ve çocukluklarına döndükleri bu hayli kısa fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin ülkemizdeki gösterim tarihi 6 Eylül 2019. İki sinemadan oluşacak olan bu serinin son sinemasından sizin beklentileriniz neler? Fikirlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu