Eddie Murphy, Beverly Hills Cop 4 İçin Çalıştığını Duyurdu

Son Beverly Hills Cop sineması olan Beverly Hills Cop 3’ün yayınlanmasının üzerinden 25 yıl geçti. O vakitten beri serinin dördüncü sineması hakkında çok fazla konuşuldu. Beverly Hills Cop 4, birinci olarak 1990’ların ortasında ilan edildi. Lakin projede bir ilerleme olmadı. 2006’da da sinema için tekrar duyuru yapıldı. Lakin yeniden bir gelişme olmadı.

Arada bir de dizi projesi hakkında haberler çıktı. Dizi projesi de sinemalar üzere gerçekleşmeden rafa kaldırıldı. Beverly Hills Cop 4’e dair son haber, 2016’da sineması çekecek bir direktörün bulunduğu istikametindeydi. 2016’dan beri Beverly Hills Cop 4’ten bir haber gelmemişti. 

Collider’a son sineması Dolemite Is My Name için röportaj veren Eddie Murphy, Coming to America 2 çalışmalarının akabinde Beverly Hills Cop 4 için çalışmaya başlayacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, “Coming to America’yı yaptıktan sonra Beverly Hills Cop’u yapacağız. Daha sonra ise stand up yapmam gereken şey” açıklamasını yaptı. 

Eddie Murphy, Coming to America 2 ve Beverly Hills Cop 4’ü mesleğinin sonu olarak planladığını söyledi. Ünlü oyuncu, iki sinemanın akabinde fakat çok âlâ bir sinema projesi için sinemaya geri dönebileceğini açıkladı. Murphy, ne olursa olsun artık eskisi kadar sinemaya vakit harcamayacağını açıkladı. 

Çekilecek yeni bir Beverly Hills Cop sineması Eddie Murphy hayranlarında merak uyandırdı. Beverly Hills Cop sineması Türkiye’de Sosyete Polisi ismiyle yayınlanmıştı. Fakat Murphy hayranları Beverly Hills Cop 4 için biraz daha bekleyecek. Eddie Murphy’nin yeni sineması Coming to America 2, bu yılın Aralık ayında vizyona girecek. 

Başa dön tuşu