En çok izlenen en iyi Netflix filmi tavsiyeleri!

Netflix’de hangi sineması izleyeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız? İçeriğimize göz atın, işiniz kolaylaşsın.

Dizi ya da sinema denildiğinde akla birinci gelen platformların başında gelen Netflix, varlıklı içerik sayısı ile izleyicileri cezbetmeye devam ediyor. Dünyada 190’dan fazla ülkede 167 milyon fiyatlı kullanıcının farklı çeşitlerde ve lisanlarda diziler, belgeseller ve sinema sinemalarını sunan Netflix, yeni üretimleri ile içerik sayısını zenginleştirmeye devam ederken, öteki üretim şirketlerinin sinemalarını de bünyesine dahil etmeye devam ediyor.

Netflix‘te ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, hangi sineması izlesem diye sormaya başladıysanız şayet, sizler için derlemiş olduğumuz Netflix sinema teklifleri içeriğimiz tam da sizlere nazaran. Sizler için derlemiş olduğumuz Netflix sinemaları listemizde, tüm vakitlerin en çok izlenen yapımlarını bir ortaya getirdik.

Bilindiği üzere platformda farklı üretim şirketlerinin sağladığı birçok içerik mevcut. Lakin listede Netflix’in kendi üretimleri da yayınlanıyor. Listede yer alan sinemalar ortasında ise hem başka üretim şirketlerinin sunduğu sinemalar, hem de Netflix özgün içerikleri yer alıyor. Listede yer alan en az izlenmeye sahip olan sinema +72 milyon izlenmişken, en çok izlenen sinema ise +99 milyon izlenme oranı ile tepede yer alıyor.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan, artık de Netflix’in en çok izlenen filmlerinin yer aldığı listeye daima birlikte göz atalım.

1- Extraction

2020 ‧ Aksiyon/Gerilim ‧ 1 saat 56 dakika

İzlenme: 99 Milyon

Konusu: Bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen sert paralı asker, kendisini iç hesaplaşmalarla dolu bir hayat gayretinin içinde bulur.

Başroldekiler: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda

2- Bird Box

2018 ‧ Korku/Bilim Kurgu ‧ 2 saat 4 dakika

İzlenme: 89 Milyon

Konusu: Görünmeyen uğursuz bir varlığın toplumun büyük kısmını intihara sürüklemesinden beş yıl sonra, hayatta kalan bir bayan ve iki çocuğu inançlı bir yere ulaşmaya uğraşlar.

Başroldekiler: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich

3- Spenser Kanunları (Spenser Confidential)

2020 ‧ Aksiyon/Suç ‧ 1 saat 51 dakika

İzlenme: 85 Milyon

Konusu: Eski bir polis ve eski bir mahkûm olan Spenser, Boston’da iki polisin vefatıyla bağlı meşum bir komployu açığa çıkarmak için umut vadeden dövüşçü Hawk ile birlik olur.

Başroldekiler: Mark Wahlberg, Winston Duke, Alan Arkin

Başa dön tuşu