Eternals filminden ilk fragman geldi

Marvel Sinematik Evreni’ne yeni bir Üstün Kahramanlar grubu dahil oluyor: Eternals. Binlerce yıla yayılan destansı öykü, insanlığın en eski düşmanı The Devants’a karşı yine bir ortaya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir küme ölümsüz kahramanı husus alıyor.

Eternals sinemasından birinci fragman geldi

Olağanüstü takımında, güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, harika süratli Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry, bilge ve manevî başkan Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ancak yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, aralı yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman’ı oynuyor.

Eternals sinemasının birinci fragmanı da bugün yayınlandı. Fragmanda yeni kahramanlar takımına kısa bir bakış atılıyor ve kıssaya bir giriş yapılıyor. Kahramanların özellikleri ise çok net olarak gösterilmiyor. Fragmanın Türkçe seslendirmeli sürümü de YouTube üzerinden paylaşıldı. İşte Eternals sinemasına ilişkin birinci fragman:

5 Kasım 2021 tarihinde gösterime girecek olan sinemanın direktör koltuğunda Chloé Zhao ouruyor. Eternals Marvel Sinematik Kozmosunun 4. Fazının üçüncü sineması olma özelliğini taşıyor.

Başa dön tuşu