Flash, 6. Sezon Fotoğrafları ile Dikkat Çekti

Dizi severlerin merakla beklediği Flash, ekim ayında 6. dönemi ile izleyicileriyle buluşuyor. 5.sezonun hayli heyecanlı bitmesi ile birlikte süratli bir açılış yapılması beklenirken, dönem içindeki crossover kısımları de merak edilen kısımlar ortasında yer alıyor.

Daha sonra yayınlanacak olan Crisis on Infinite Earths crossover kısmına hayli heyecan dolu bir biçimde girilmesi planlanıyor. Bu dönem başı beladan kurtulamayacak olan Flash Takımı’nın, çekilecek olan crossover kısmından evvel çok vakti olmayacak.

Yeni dönemde ne bekliyor?

Barry, Iris ve Cisco öbür arkadaşlarıyla birlikte 8 Ekim’de yapılacak olan 6. dönem galası ile “Into the Void” isimli yeni seyahate başlayacaklar.

Geçtiğimiz günlerde The CW, 6. Dönem kısımlarından birtakım fotoğraflar yayınladı. Yeni dönemden evvel internette yayınlanan başka fotoğrafların bilakis, CW’nin yayınladığı bu fotoğraflar diziyi takip edenlerin epey ilgileneceği ve görmeyi bekledikleri sahneleri içeriyor.

Takipçilerin en çok dikkatini çeken imgeler ise Flash’ın yeni kostümü ve LaMonica Garrett’ın canlandırdığı, “The Monitor” olarak da bilinen Mar Novu karakterinin dönecek olması oldu.

İşte 6. dönemden dikkat çeken kimi fotoğraflar

Yeni kostümün fotoğrafları

Mar Novu

Başa dön tuşu