Game of Thrones’taki Kahve Bardağının Sahibi Açıklandı

Game of Thrones efsanesi, gerisinde büyük tartışmalar bırakarak final yaptı. Son dönem tartışmalarının külleri ise bir türlü soğumadı. Dizinin son dönemin bir kısmında görülen kahve bardağının tartışmaları, dizinin Khaleesi’si Emilia Clarke'ın katıldığı bir programda tekrar gündeme getirildi. 

Dizide görülen kahve bardağı ile ilgili Sophie Turner ve Kit Harington suçlanmıştı. Emilia Clarke, katıldığı Jimmy Fallon ile Tonight Show’da yaptığı açıklama ile kahve bardağının gerisinde dizide Varys’i canlandırdan Conleth Hill’in olduğunu açıkladı.

Emilia Clarke, Tonight Show’da, “İşte gerçek: Geçenlerde Emmy öncesi bir partideydik ve yanımda oturan, Varys oynayan Conleth beni kenara çekti ve “Emilia sana bir şey söylemeliyim. Kahve bardağı benimdi!” dedi. Conleth’in kahve bardağı. O denli söyledi” açıklamasını yaptı. 

Conleth Hill’in neden bu kadar vakit sonra bu olayın sorumluluğu aldığı konusunda Emilia Clarke, Hill’in kendisine ”Sanırım bir şey söylemek istemedim. Zira olay çok fazla seninle ilgili üzere görünüyordu” dediğini söyledi.  

Dizide görünen kahve bardağı hala unutulmuş değil. Dizinin oyuncuları tarafından yapılan bu cins açıklamalarda olayın yine hatırlanmasına neden oluyor. Unutulan kahve bardağı ile ilgili gerçeği herhalde dizi ile ilgili gelecekte yapılacak bir belgeselde öğrenebileceğiz. 

Başa dön tuşu