Haftanın en yeni fragmanları! (15 Aralık)

Promising Young Woman
“Promising Young Woman”, gelecek vadettiği konusunda herkesin hemfikir olduğu fakat acıklı bir olay sonucu geleceği mahvolan Cassie’ye (Carey Mulligan) odaklanıyor. Tıp fakültesini bırakmak zorunda kalan genç bayan, telaşlı ebeveynleriyle birlikte yaşamakta ve bir kahve dükkanında çalışmaktadır. Dışarıdan hayatı durma noktasına gelmiş üzere görünen Cassie ise ikili bir hayat yaşamakta ve geceleri yolunun kesiştiği erkeklerden intikam almaktadır.

Star Wars: The Rise of Skywalker
Kylo Ren Büyük Önder Snoke’u öldürmesinin akabinde Birinci Sistem’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız idaresinin altında galaksi yavaş yavaş ümitsizliğe kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır.

Wonder Woman 1984
Gal Gadot’nun canlandırdığı Wonder Woman’ın maceralarını anlatan devam sineması.

Ghostbusters: Afterlife
Ghostbusters serisinin devam halkası olan üretimin direktör koltuğunda Jason Reitman oturuyor. Bir ailenin hayatına odaklanılacak olan sinemanın takımında Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Paul Rudd Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver üzere isimler yer alıyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu