Haftanın en yeni fragmanları!

Atiye
Anadolu topraklarındaki bir hafriyat sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

Fuller House (5. Sezon)
Tanner ailesinin maceraları devam ediyor. DJ Tanner-Fuller, kardeşi Stephanie ve arkadaşı Kimmy ile tıpkı konutu paylaşıp, üç oğlunu onların yardımıyla büyütüyor.

Star Wars: The Rise of Skywalker
Kylo Ren Büyük Önder Snoke’u öldürmesinin akabinde Birinci Sistem’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız idaresinin altında galaksi yavaş yavaş ümitsizliğe kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in ortasındaki çatışma giderek artarken, Birinci Sistem’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için daima çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm istikrarları değiştirecektir.

Onward
Babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin kıssasını bahis ediyor. Kardeşler, hatırlamakta zorlandıkları ve çok özledikleri babaları ile son bir gün geçirme fırsatlarının olduğunu öğrenirler. Dünyada var olan bir büyü, onların babaları ile kavuşmalarını sağlayacaktır. Kardeşler, bu fırsatı kaçırmamak için ne yapıp edip büyüye sahip olmanın yolunu bulmalıdır. Kendilerini kuvvetli bir gayrete sokan kardeşler, büyüye ulaşıp babalarını son bir kere görebilme imkanını bulabilecekler midir?

Başa dön tuşu