Harry Potter’ın Devam Filmi ile İlgili Yeni Detaylar Geldi

Harry Potter, J.K. Rowling’in yazdığı romanlardan uyarlanan bir sinema serisidir. Ortaya çıkan yeni bir söylentiye nazaran seriye yeni bir sinema daha ekleniyor. Yeni sinema ile ilgili en ilgi alımlı ayrıntılardan biri ise sinemanın takımı ile ilgili oldu.

Serinin 8. kitabı daha evvel tiyatroda da sahneye konmuştu. Ziyadesiyle beğenilen oyun büyük muvaffakiyetler elde etmişti. Birinci olarak 2016 yılında tiyatro sahnelerine çıkan ‘Harry Potter: Lanetli Çocuk’, artık de sinema sahnelerine çıkmak için hazırlanıyor.

Warner Bros, ‘Lanetli Çocuk’ kitabını sinemaya uyarlamayı planlıyor. WeGotThisCovered isimli internet sitesinin belirttiğine nazaran yeni sinemanın takımında serinin başka sinemalarındaki as takım tekrar yer alacak. Ron Weasley, Hermione Granger, Daniel Redcliff, Rupert Grint ve Emma Watson, Harry Potter: Lanetli Çocuk sinemasında rollerini canlandırmaya devam edecekler.

Harry Potter: Lanetli Çocuk sineması, geçmişe giderek Cedric Diggory’yi kurtarmak isteyen Albus Potter ve Scorpius Malfoy’u konu alacak. Sinemayla ilgili öteki rastgele bir bilgi bilmiyor olsak da yakın vakitte yeni bilgiler ortaya çıkabilir.

Başa dön tuşu