Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan Yeni Video

Şubat ayında sinemalarda izleyicisi ile buluşacak Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan izleyenlerin merakını artıracak yeni bir video paylaşıldı.

Marvel Sinematik Evreni’nin yaklaşan yeni filmi Ant-Man and the Wasp: Quantumania, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan fragmanı ile izleyicisini heyecanlandırmayı başarmıştı. 

Scott Lang ve Hope Van Dyne’ın hikayelerinin derinlerine ineceğimiz üçüncü filmde Paul Rudd, Evangeline Lily, Michael Douglas, Michelle Pfieffer ve Jonathan Majors gibi sevilen isimler beyaz perdede olacak.

Kuantum diyarının derinlerinde bol aksiyonlu ve kaosun hakim olduğu bir mücadele

Marvel Sinematik Evreni’nin beşinci fazının da ilk filmi olacak olan yapımda Ant-Man ve Wasp: Quantumania’da kalabalık ailemiz Scott Lang’ın kızı Cassie’nin gönderdiği bir sinyal sonrası kendilerini kuantum diyarının derinliklerinde buluyorlar.

Burada birbirinden ilginç yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalan ekip, bol aksiyonlu ve heyecan yaratan sahnelerle beyaz perdedeki yerlerini almaya hazırlanıyorlar. 17 Şubat’ta sinemalarda izleyicisi ile buluşacak olan yapımın ardından da Disney+’ta yayınlanması bekleniyor.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan gelen yeni video;

Başa dön tuşu