HBO’nun En İyi Dizilerinden Biri, Apple TV+’ta Devam Edecek

Son devirde çeşitli firmaların kendi yayın servisleri üzerinde çalıştığını biliyoruz. Halihazırda piyasada olan Netflix, Amazon Prime üzere alternatifler var. Apple da yeni servislere odaklı sistemine uygun olarak kendi yayın sistemini geliştiriyor. 

Firma, HBO’nun meşhur dizisi Band of Brothers’ın devam serisini çekecek. 2. Dünya Savaşı’na odaklanan küçük dizi, pek çok bireye nazaran HBO’nun şimdiye kadar çektiği en âlâ dizi pozisyonunda. Yeni, dokuz kısımlık dizi Masters of Air ismini alacak. Dizinin ardındaki takım Steven Spielberg ve Tom Hanks de dahil olmak üzere geri dönecek. 

Deadline’a nazaran yeni seri 200 milyon doların üstünde bir bütçeyle çekilecek ve büsbütün Apple TV+’a ilişkin olacak. Apple, yeni hizmetinde piyasaya sağlam bir giriş yapmayı amaçlıyor. Bunun sonucu olarak da yüksek bütçelerle imaller çekmeye devam edecekler. Band of Brothers sineması 101. Hava İndirme tugayının gerçek kıssasını anlatıyordu. Bu seri aslında The Pacific ve Band of Brothers serisi ile bir üçleme oluşturması beklenen bu üretim, aslında HBO için düşünülmüştü. 

Ekipte sadece Tom Hanks ve Steven Spielberg’in isminin geçmesi bile pek çok kişi için kâfi olacak üzere duruyor. Seri hakkında ayrıntılar bilinmese de Donald L. Miller’ın kitabı Masters of the Air: America’s Bomber Boys Who Fought The Air War Against Nazi Germany’den esinlenerek çekilecek. 

En Aktüel Haberler
  1. Tom Holland, Russo Kardeşler’in Yeni Sinemasının Çekim Tarihini Duyu…

  2. Cyberpunk 2077’nin Yapımcılarından Nintendo Switch İçin Makûs Habe…

  3. Piyasaya Çıktığında İstikrarları Değiştirecek 7 Akıllı Telefon

  4. Apex Legends, Oyuncuların Uzun Vakittir İstediği Bir Özelliği Get…

  5. Pokemon Sword ve Shield’den Birinci Kasabanın İmajları Geldi

  6. Google Pixel 4’ün Beklenenden Çok Daha Değerli Olabileceğini Göste…

  7. Bugüne Kadar Dünya’ya Denetimsizce Düşen En Büyük Uzay Araçları

  8. Twitter’da En Fazla Takipçi Sayısına Sahip Hesaplar Açıklandı

  9. Bilim İnsanları, Ay’daki Buzun Milyarlarca Yıllık Olabileceğini B…

  10. XCOM Long War Modu Geliştiricilerinden Terra Invicta’nın Birinci Frag…

Başa dön tuşu