Hızlı ve Öfkeli 9’da Yaralanan Dublör Yoğun Bakımdan Çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Vin Diesel'ın dublörü Joe Watts'ın yaralanması sonucunda Süratli ve Öfkeli 9'un çekimleri durdurulmuştu. The Hollywood Reporter'ın haberine nazaran dublörden uygun haber geldi.

Çekimler sırasında güvenlik halatı koptuğu için 9 metreden fazla bir aradan yere düşerek komaya giren dublörün durumu güzelleştiği için ağır bakımdan çıktı. Watts'ın nişanlısı Tilly Powell, Watts'ın durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamaysa şu halde oldu:

“Joe şu anda hastanede ve önünde hâlâ uzun bir yol var fakat hekimler Joe'yu ağır bakım ünitesinden çıkarttı ve gelişiminden şad olduklarını belirtti. Joe ile ilgilenen herkese sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi göndermek istiyoruz.”

Watts'ın dublörü Tilly Powell'ın yanı sıra Universal Pictures da bir açıklama yaptı:

“Universal Pictures, Süratli ve Öfkeli 9 sinemasının takımı ve yetenekli oyuncuları, Joe'nun sevdikleriyle birlikte güzelleşme yolunda süratli adımlar attığını duyduğu için son derece memnun. Joe, sözün tam manasıyla bir profesyonel ve işine bağlılığı hepimizi derinden etkiliyor. Güzelleştikten sonra bize ilham vereceğinden de hiçbir kuşkumuz yok. Süratli ve Öfkeli sinema grubundaki herkes ismine en uygun dileklerimizi Joe'ya gönderiyor, Joe ve ailesini yardım edebileceğimiz her halde desteklediğimizi de bildirmek istiyoruz.”

Geçtiğimiz günlerde dublörler hakkında bir açıklama yapan Jason Statham da yaptığı açıklamalarda şu sözleri kullanmıştı:

“Çok vahim. Ne olacağını kestiremiyorsunuz. Bu türlü şeylerin olmaması için tüm tedbirleri alıyorsunuz lakin bu türlü şeylerin yeniden de olması sahiden utanç verici. Birinin önemli manada yaralanması aileler için çok makûs bir durum. Sette en uygun anılarım olan bireyler her vakit dublörler oldu ve mesleğim boyunca onların yanında oldum”

Başa dön tuşu