Hızlı ve Öfkeli 9’nun Oyuncu Kadrosuna Cardi B de Katıldı

Hızlı ve Öfkeli serisi, birinci kere 2001 yılında seyircilerin karşısına çıktı. İnsanların beğenisini kazanan Süratli ve Öfkeli artık dokuzuncu sineması ile macerasına devam ediyor. Süratli ve Öfkeli 9’un çekimleri bir taraftan devam ederken, öbür taraftan sinemanın kalabalık oyuncu takımı da aşikâr olmaya başladı. Vin Diesel, dün Instagram’da paylaştığı görüntü ile Cardi B’nin de oyuncu takımına katıldığını açıklamış oldu. 

Vin Diesel’in bir tekne ya da trenin içinden çektiği görüntüde, uzun bir çekim gününün akabinde çok yorgun olduğunu görüyoruz. Diesel, görüntüde, “Yorgununum, lakin bekleyemem. Önden gitmeyeceğim, bence bu en âlâ olacak” dedi. Vin Diesel’in Instagram’da paylaştığı görüntüde müzikçi Cardi B de bulunuyor. 

Vin Diesel, paylaştığı görüntü ile Süratli ve Öfkeli 9’un İngiltere’deki çekimlerinin son günü olduğunu da açıkladı. Süratli ve Öfkeli’nin çekimlerine 86 gündür devam ediliyor. 

Hızlı ve Öfkeli 9’un takımına katılan Cardi B, kendi oynadığı sinemaların sayısını da bir artırmış oldu. Cardi B, Süratli ve Öfkeli’den öncede Jennifer Lopez’in başrolünü oynadığı Hustlers’da da rol aldı. Hustlers’daki rolü ile Cardi B, hem eleştiri hem de beğenilerin gayesi olmuştu. 

Cardi B’nin Süratli ve Öfkeli serisinin dokuzuncu sinemasında hangi rolle karşımıza çıkacağı şimdi belirli değil. Vin Diesel’in başrolünde olacağı Süratli ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020’de seyircinin karşısına çıkacak. 

Başa dön tuşu