Hızlı ve Öfkeli 9’un Kadrosuna Tanıdık Bir İsim Katıldı

Birçok insan onu gerçek ismiyle tanımasa da Michael Rooker, birçok başyapıt içerisinde rol almış usta bir aktördür. Bu üretimlerin içerisinde Henry: Portrait of a Serial Killer, Cliffhanger ve Mallrats üzere üretimler bulunuyor fakat aktörün tam olarak patladığı iki imal oldu: The Walking Dead ve Galaksinin Koruyucuları.

Şimdi ise gelen bir habere nazaran Rooker, Galaksinin Koruyucuları’ndaki rol arkadaşı Vin Diesel ile efsane bir üretimde daha yer almaya hazırlanıyor. Rooker, 2020 yılında beyaz perdeye gelecek olan Süratli ve Öfkeli’nin 9. sinemasında yer alacak ve “Buddy” karakterini canlandıracak. Rooker'ın rolü hakkında ise pek bir ayrıntı yok.

Michael Rooker, Hızlı ve Öfkeli 9'da efsane isimlerle rol alacak:

Rooker’ın sinemadaki rol arkadaşları ise şu bireyler olacak: Charlize Teron, John Cena, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Ludacris, Tyrese Gibson ve Helen Mirren. Sinemanın direktör koltuğunda da Justin Lin oturacak.

En son Hobbs & Shaw sinemasında gördüğümüz Dwayne Johnson ise bu sinemada yer almıyor. Sebebinin Johnson ile Diesel ortasında geçen bir uyuşmazlık olduğu söyleniyor. Johnson, bahisle alakal, “Hızlı ve Öfkeli 9’un takımında yokuz fakat kim bilir belki 10. sinemada tekrar olabiliriz zira baktığınız vakit hâlâ Hobbs ve Dom ortasında bitmemiş bir iş var” dedi.

Başa dön tuşu