Hobbs and Shaw, Zirvede Kalmaya Devam Etti

Geçtiğimiz hafta yeterli bir giriş yaparak 180 milyon dolar gişe hasılatı elde eden sinema, gişedeki öteki sinemalara nazaran uygun bir performans sergilese de serinin öteki sinemaları ortasında en makus açılış yapan 2. sinema olmuştu. Bu alanda Tokyo Drift'in bir adım gerisinde olan sinema, ikinci hafta sonunda da gişede tepeyi kimseye kaptırmayarak makûs açılışa karşın yeterli bir yolda olduğunun ipuçlarını verdi.

Geride bıraktığımız cuma günü 7 milyon dolar daha gelir elde eden Hobbs and Shaw'un bu hafta sonunu da 25 milyon dolarlık gişeyle kapatması bekleniyor. Bu hafta vizyona giren “Scary Stories to Tell in the Dark”, cuma günü 8,7 milyon dolarlık gişe yapıp günlük bazda Hobbs and Shaw'u geride bıraksa da sinemanın ikinci haftasında olduğu göz önünde bulundurulduğunda Scary Stories to Tell in the Dark'ın toplam gişede geride kalacağını söyleyebiliriz. 

Haftanın bir öbür öne çıkan sineması ise açılış haftasında olan “Dora and the Lost City of Gold” oldu. 17,5 milyon dolarlık açılış gişesine koşan sinema, şaşırtan sevide uygun gidiyor. Andrea Berloff tarafından yönetilen “The Kitchen” ise 5,2 milyon dolarla bu sinemaların akabinde listeye girmeyi başarıyor.

Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Süratli ve Öfkeli serisinin spin-off filmi Hobbs and Shaw'un kapanışında toplam elde edeceği hasılat ise şimdiden merak ediliyor. Şimdi Hobbs and Shaw sinemasını izlemediyseniz fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hobbs and Shaw sinemasının fragmanı:

Başa dön tuşu