“Arrow, Final Sezonunda Tam Kadro Ekranlarda Olacak”

7 Dönem ve 150 kısmın akabinde Arrow, bu yılın sonlarına yanlışsız tekrardan bizlerle olacak. TVLine ile yaptığı röportajda Arrow ile ilgili kimi bilgiler veren dizi sorumlusu Beth Schwartz, karakterlerin geri gelip gelmeyeceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Schwartz, röportajında şu sözleri kullandı:

“(Düşünecek) birçok karakter bulunuyor. Çok fazla karakter. Biz de bunları düşünüyoruz zira hayranlarımızın sevdiği ve görmek istediği karakterleri bizler de seviyoruz. Bu sebeple herkesin hoş bir final dönemi deneyimlemesi için elimizden geleni yapacağız.”

Karakterleri direkt olarak isimleriyle anmasa da birçok kişinin geri geleceğini söyleyen Scwhartz, sırf 10 kısım içerisine ne kadar kişi sıkıştırabilirlerse o kadar kişinin geri dönebileceğinden bahsetti.  Röportajında kimi istediklerine dair beyin fırtınası yaptıklarından bahseden Schwartz, her kısmın çok hoş olacağını ve dönemin genel olarak çok hoş olacağını belirtti.

Arrow'un sinopsisine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

“Devasa bir gemi kazasının akabinde milyarder playboy Oliver Queen (Stephen Amell) kayıplara karışmıştır ve Kuzey Çin Denizi'nde bulunan bir adada bulunmadan evvel beş yıl boyunca öldüğü sanılmıştır. Star City'ye, meskenine dönen Queen, ailesinin yaptığı yanılgıları düzelterek adalet için savaşır. Green Arrow olarak hayatına devam eden Oliver, içerisinde John Diggle (David Ramsey), Felicity Smoak (Emily Bett Rickards), Roy Harper (Colton Haynes), Rene Ramirez (Rick Gonzalez), Dinah Drake (Juliana Harkavy), Curtis Holt (Echo Kellum) ve Laurel Lance'in (Katie Cassidy)de bulunduğu bir takımın de yardımıyla başarılı bir formda kentini kurtarır. Oliver Queen, Arrow'un final döneminde nitekim bir kahraman olmanın ne demek olduğuyla yüzmek zorunda kalacak.”

Başa dön tuşu