İddia: Spider-Man Far From Home Yeniden Vizyona Girecek

Geçtiğimiz ay Disney Avengers: Endgame’in elde edilen hasılat konusunda doruğa oturması için sineması yine gösterime sokmuştu ve hedefine ulaşmıştı. Yeni çıkan dedikodulara nazaran ise Marvel Sinematik Evreni’nin yine gösterime girecek tek sineması Avengers: Endgame olmayacak.

Reddit’in r/boxoffice başlığı altında natedoggcata isimli bir kullanıcı tarafından yayınlanan bir gönderiye nazaran Spider-Man: Far From Home yine gösterime girecek. Yayınlanan gönderiye nazaran Sony Pictures, Far From Home’un Director’s Cut versiyonunu vizyona sokmak için sinemalarla görüşme halinde.

Natedoggcata’nın gönderisine nazaran ABD’de 2 Eylül tarihinde kutlanan Emekçi Bayramı’na denk gelen hafta sonunda Sony Pictures Far From Home’u yine gösterime sokmak istiyor. Sinemalara gönderilen e-mail ise teze nazaran şu haldeymiş:

Sony Pictures Entertainment, 30 Ağustos günü Emekçi Bayramı hafta sonunda Spider-Man: Far From Home’un Director’s Cut hali ile ülke çapında yine vizyona girecektir. Director’s Cut, sinemaya eklenen yeni sahneler ve yeni bir Spider-Man tecrübesi sunacak. Bu gösterimin gerisinde büyük bir pazarlama kampanyası vardır. Bu yüzden gösterim boyunca herkesten takviye bekliyoruz.

Elbette Reddit herkesin bir şeyler ortaya atabileceği bir platform. Lakin bu iddiayı ortaya atan natedoggcata kullanıcısı daha evvelki gönderilerinden birinde bir sinemanın müdürü olduğunu belirtmiş. Kullanıcı evvelki yazısında sinemaya giden insanların davranışları hakkında birkaç ipucu veren bilgi paylaşmış. Bilhassa The Wolf of Wall Street’in sinemaseverler üzerinde oluşturduğu etkiyi Evvel Upon a Time sineması ile karşılaştırmış. Kullanıcının bir sinema müdürü olduğunu varsayarsak yeni gösterim savları biraz daha gerçekçi olabilir.

Başa dön tuşu