İlk Apple TV+ Dizisi: See (Fragman)

Apple, bugün gerçekleştirdiği özel etkinliğinde Apple TV+’ın tanıtımını gerçekleştirdi. Apple TV+ yapılırken, platforma çıkacak olan birinci Apple orjinal dizisi olan ‘See’ için de harika bir fragman yayınlandı. Jason Momoa’nın başrolünde oynadığı See, gelecekteki bir vakitte görme yetisini kaybetmiş insan ırkının hayatını husus alacak. 

Uzak gelecekte insan ırkı, bir virüs yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Hayatta kalanlar ise görme yetilerini kaybediyor. Efsanevi bir biçimde görme yetisi olan iki kardeşin babası olan Baba Voss (Jason Momoa), kabilesini ve kızlarını; onları cadı olduğu gerekçesiyle öldürmek isteyen kraliçeye karşı savunmak zorunda.

İki kabilenin amansız çatışmasını izleyeceğimiz See, 1 Kasım 2019 tarihinde Apple TV+ ile birlikte erişilebilir durumda olacak. Başrollerde ise Game of Thrones ve Aquaman’dan tanıdığımız Jason Momoa ile Alfre Woodard’ı göreceğiz.

Filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz 

Apple TV+ Tanıtıldı 

See dizisinin yayınlanacağı Apple TV+, 1 Kasım 2019’da hizmete açılacak. 100’den fazla ülkede faaliyet gösterecek olan platform için aylık 4,99 dolar ödeyerek abonelik alınabilecek. Tim Cook, bugünden itibaren iPhone, iMac veya iPad satın alan müşterilere 1 yıllık fiyatsız Apple TV+ aboneliği verileceğini belirtti.

Başa dön tuşu