IT: Chapter 2’nin Fragmanı Comic-Con’da Gösterildi

Stephen King’in pek çok yapıtı üzere sinemaya uyarlanan IT de vizyona girdiği devirde büyük ilgi görmüştü. Daha sonra tekrar çekilerek çağdaş hale getirilen sinema, gişede elde ettiği muvaffakiyet ve eleştirmenlerden aldığı olumlu yorumlarla yapımcılarının yüzünü güldürdü. Artık o üretimin devamı olarak IT: Chapter Two isimli imal vizyona girecek. Sinemanın fragmanı, San Diego Comic Con (SDCC)’de yayınlandı. 

İlk sinemada bir formda Pennywise’dan paçayı sıyırmayı başaran çocuklar, ikinci sinemayla birlikte Derry, Maine’e geri dönüyorlar. Sinemada, Beverly Marsh rolünde Jessica Chastain’i, Bill Denbrough rolünde James McAvoy’u, Richie Tozier rolünde Bill Hader’i, Mike Hanlon olarak Isaiah Mustafa’yı, Stanley Uris olarak Andy Bean’i, Ben Hanscom rolünde Jay Ryan’ı ve Eddie Kaspbark rolünde de James Ransone’u göreceğiz. Ayrıyeten “Losers Club (Kaybedenler kulübü)” üyelerinin genç hallerini ve Bill Skarsgard’ın Pennywise karakterini bir defa daha göreceğiz 

Bill Skarsgard, Pennywise hakkında yaptığı açıklamada, karakterinin fizikî manada değişmediğini söylerken, bu sefer tek bir amaca odaklanmayacağını söylüyor. Skarsgard, son sinemada Pennywise’ın kendisinin birinci kere kaygıyı öğrendiğini ve bunun karakteri şok ettiğini belirtiyor.

Yeni fragmanda çocukların hayatlarındaki değişimleri ve Pennywise’tan en son olarak kurtulma eforlarını izleyeceğiz. Yeni fragman, bugünün ilerleyen saatlerinde internetten de paylaşılacak.

Başa dön tuşu