Jurassic Park Oyuncuları, Jurassic World 3 ile Geri Gelecek

Jurassic Park serisi, geçtiğimiz hafta yayınlanan 8 dakikalık kısa sinema ile hayranlarını karşısına yine çıkmıştı. Battle at Big Rock’ın dün yapılan gösterimine sinemanın direktörü Colin Trevorrow’da katıldı. Colin Trevorrow, sinemanın gösteriminin akabinde Jurassic World 3 hakkında açıklamalarda bulundu. Sinemanın direktörü, Jurassic World 3’te klasik Jurassic Park oyuncuları Sam Neil, Jeff Goldblum ve Laura Dern’in geri döneceğini açıkladı.

Jurassic World’ün son sinemalarının başrolleri Chris Pratt ve Dallas Howard paylaşmıştı. Jurassic World 3’te iki ismin karakterlerinin ne durumda olacağını şu an bilemiyoruz. Jurassic World 3’le ilgili bilinen en değerli bilgi, sinemanın Jurassic World sinemalarının sonuncusu olacağı. 

Orijinal Jurassic Park sinemasının muvaffakiyetinin akabinde The Lost World: Jurassic Park ile Jeff Goldblum geri dönmüştü. Jurassic Park III de Sam Neil’in oynadığı karakter olan Dr.Grant üzerine odaklanmıştı. Laura Dern ise 2015’te yayınlanan Jurassic World sinemasında kısa bir sahnede görünmüştü. 

Laura Dern, Jurassic World 3’e değerli bir rolle geri dönmek için sabırsızlandığını açıkladı. Sinema takımı de Laura Dern’in dönüşünden heyecan duyuyor. Jurassic World 3, Haziran 2021’de vizyona girecek. Klasik sinemanın üç yıldızının dönüşü ve vizyon tarihi haricinde sinemaya dair bir bilgi şimdi açıklanmış değil. 

Başa dön tuşu