Loki dizisiyle ilgili sevindiren gelişme!

Marvel karakterlerinin farklı dizilerini yayınlamak için hazırlıklara başlayan Disney+ platformundan sürpriz bir karar çıktı. Marvel kozmosunun en değişik karakterlerinden biri olan Loki dizisi için geçtiğimiz aylarda fragman yayınlanmıştı. Karakterin hayranları tarafından beğenilen fragmandaki bilgilere nazaran 11 Haziran 2021 tarihinde yayınlanacağı açıklanan dizinin 2 gün evvel alındığı açıklandı.

Loki dizisiyle ilgili sürpriz gelişme!

Yapılan değişiklik Marvel Entertainment YouTube kanalında yayınlanan bir fragman ile duyuruldu. Fragmanda Loki karakterini canlandıran Tom Hiddleston hususla ilgili açıklamayı yapıyor. Bu fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz:

Loki dizisi ile ilgili yapılan tek değişiklik bu değil. Dizinin yayın günü de değişti. Loki dizisi açıklandığı üzere her Cuma değil her Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin yayın tarihinin neden 2 gün erkene alındığına dair bir açıklama yapılmadı.

Marvel‘in berbat karakteri Loki, birçok hayranı olan bir kahraman. Dizide Marvel’in öbür karakterlerinden neredeyse hiçbiri bulunmayacak. Dizinin daha evvel yayınlanan fragmanında öykü az çok anlaşılıyordu. Dizide daha evvel görmediğimiz kimi Marvel karakterlerini de görme ihtimalimiz olduğunu hatırlatalım. Türkiye’de şimdi resmi olarak bulunmayan Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizinin birinci kısmı için 9 Haziran tarihini beklemek gerekecek.

Başa dön tuşu