Karantinada mutlaka izlemeniz gereken en iyi 10 film

Karantina günlerinde izlemeniz gereken en yeterli 10 sineması bir ortaya getiriyoruz. İşte o yapımlar!

Koronavirüs hadiseleri son vakitlerde bir oldukça arttı ve sonuç olarak uzun vakittir hafta sonları evlerimizdeyiz. Pekala ancak hafta sonu konutlarımızda hangi aktiviteleri yaparak vakit geçirebiliriz? Akla birinci gelen fikirlerden birisi sinema izlemek oluyor lakin hoş bir sinema bulmak da sorun. Biz tüm bu sorunu ortadan kaldıracak ve hafta sonunuza biraz olsun heyecan katacak olan en hoş 10 âlâ sineması sizler için bir ortaya getiriyoruz.

Sizler için sunduğumuz bu imaller ortasında beyin yakacak olan sinemalar de var, gerim gerim gerileceğiniz sinemalar de. Mirage isimli sinema nitekim de hem çok heyecanlı hem de beyninizi yakmasını beklediğimiz bir üretim. Hatta İspanyol üretimi olan Contratiempo da tıpkı halde. Don’t Breathe (Nefesini Tut) ile birlikte ise siz de nefes alırken ses çıkarmamaya ihtimam göstereceksiniz.

Oscar almayı başaran Parasite, epeyce sevilen Get Out ve Enemy üzere sinemaları de sizlere şiddetle öneriyoruz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan tam listeye geçmiş olalım. İşte karantinada kesinlikle izlemeniz gereken en düzgün 10 film!

Mirage

Enemy

Get Out

Başa dön tuşu