Loki Dizisi, Akıllardaki Soru İşaretlerini Giderecek

Marvel Stüdyo’larının lideri Kevin Feige’nin D23’te bahis aldığı dizilerden bir tanesi de epey kısa geçilse de Loki’ydi. Feige’e nazaran bu Loki'nin maceraları tıpkı vakitte akıllarda kalan kimi soru işaretlerini de giderecek.

Macera yeni başlıyor

Dizinin yanıtlayacağı sorulardan bir tanesi Loki’nin Endgame’de Tesseract’ı aldıktan sonra nereye gittiği, arkadaş edinip edinemediği ve tekrar talihin kendisine gülüp gülmeyeceği olacak. Loki’yi canlandıran Tom Hiddleston, D23’e katılmamış olsa da panele katılanlara görüntülü ileti göndererek “Senin ve benim içinde bulunduğumuz bu seyahat şimdi bitmedi. Hatta daha yeni başlıyor” dedi.

Dizinin showrunner’ı Michael Waldron ve direktörü Kate Herron, dizinin Loki’yi “MCU’nun daha evvel görülmemiş köşelerine götüreceğinin” bilgisini verdi. Loki’nin bunu yapabilmesini sağlayacak olan şey ise uzay ve vakitte ışınlanarak seyahat yaptırabilecek olan ele geçirdiği Tesseract, yani Uzay Taşı (Space Stone).

Loki, Tesseract’ı nasıl kullanacak?

Şu an için dizide Loki’nin bu gücü nasıl kullanacağı bilinmiyor münasebetiyle öğrenmek için dizinin çıkmasını beklemek durumundayız. Lakin Tom Hiddleston’un San Diego Comic-Con’da bahsettiğine nazaran dizideki Loki’nin hatırlayabildiği tek şey The Avengers periyodu ve burada hatırladığı son şey ise Hulk’tan aldığı ağır darbeler.

Başa dön tuşu