Netflix’in ilk Türk filmi: Yarına Tek Bilet yayında!

Birbirinden hoş içeriklerin yer aldığı Netflix, ülkemizde hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına sahip. Bilhassa karantina günlerinin vazgeçilmezi haline gelen platform, ortaya koyduğu projeler ile de beğeni topluyor. Sık sık Netflix imali dizi ve sinemaları görüyoruz fakat şimdiye kadar hiç Netflix üretimi bir Türk sinemasına şahit olmamıştık. İşte Yarına Tek Bilet bu manada bir birincisi bizlere yaşatıyor. Sinema bir aşk öyküsünü mevzu alıyor.

Netflix’in birinci Türk sineması: Yarına Tek Bilet yayında!

Netflix imali birinci Türk sineması Yarına Tek Bilet dün yayına girdi. Baş rollerinin Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger tarafından paylaşıldığı sinemada İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki yabancının kıssası enteresan ve vurucu bir halde ele alınıyor. İmal 1 saat 30 dakikalık olması sayesinde de izleyiciyi sıkmıyor. Yani sinemanın müddeti için ne çok uzun ne de çok kısa diyebiliriz. 

Netflix kullanıcılarını haftaya da hoş bir sürpriz bekliyor. Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz’ın baş rolde olduğu Karakomik Sinemalar 2 de 26 Haziran’da tanınan platforma geliyor. Karakomik Sinemalar 2, birer saatlik iki sinema ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Bu sinemalardan birincisi olan Mecnun daha dramatik bir öyküye ağırlaşırken ikinci sinema Emanet daha eğlenceli bir mevzuyu içeriyor.

Kripto para ile günde 5.000 dolar kazanıyorum

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu