Marvel Keanu Reeves’in peşinde!

John Wick serisinin yıldız oyuncusu Keanu Reeves hakkında Marvel’ın başındaki isim olan Kevin Feige’den açıklama geldi. Bu konuşma sırasında Reeves’in neredeyse her Marvel sineması hayata geçirilmeden evvel sinema için düşünüldüğü ortaya çıktı.

Marvel Keanu Reeves’in peşinde!

Avengers: Endgame’in akabinde yeni bir devri açılan Marvel Sinematik Evreni’nde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Bilindiği üzere Marvel hayranları, Keanu Reeves’in Marvel sinemalarında yer alması için epeyce ısrarcı durumdalar. Fakat bu durumun tıpkı biçimde Marvel grubu için de geçerli olduğu ortaya çıkdı.

Marvel’ın başındaki isim olan Kevin Feige ile yapılan röportajda Feige, Keanu Reeves için şu kelamları sarf etti: “Keanu Reeves ile bir şeyler hakkında görüşüyoruz… Marvel’a ne vakit katılır, katılabilir mi ya da hiç katılır mı bilmiyorum. Lakin bunu yapmanın gerçek yolunu bulma üzerinde tahlil üretmeyi çok istiyoruz.” 

John Wick, Matrix, Bill and Ted üzere serilerin yıldız oyuncusu olan Keanu Reeves’in nasıl bir rol ile Marvel’da karşımıza çıkacağı bilinmiyor.

Ancak Marvel’ın gelecek projeleri ortasında yer alan ve Richard Madden, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani ve Dong-seok Ma’nın yer alacağı The Eternals’da Reeves’e bir rol bulunması mümkün üzere görünüyor. Marvel’ın gelecek projeleri ortasında The Eternals’ın yanı sıra şimdi hayata geçirilip geçirilmeyeceği belirli olmayan Mindy Kaling başrollü Ms. Marvel sineması, Shang-Chi bulunuyor.

Ayrıca Black Widow’un geçmişine döneceğimiz bir sinema, Loki, Hawkeye, Scarlet Witch ve Vision’ı husus edinen diziler yolda üzere görünüyor. Reeves’in masasında şu anda yer alan projeler arasında Oyuncak Öyküsü 4, John Wick 4, Bill and Ted Face The Music, Rally Car, Rain ve Past Midnight bulunuyor.

Marvel hakkındaki en kıymetli haberlerin ise Ağustos ayında düzenlenecek olan D23 Expo sırasında paylaşılacağı kestirim ediliyor.

Başa dön tuşu