Mr Robot Dizisinin 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Mr Robot dizisinde Rami Malek’in canlandırdığı Christian Slater/Mr Robot, en son iş adamı/hacker Whiterose’un eline düşmüş durumdaydı. Bu dönem fragmanında da Elliot’un bu durumdan kurtulmaya ve Dark Army isimli hacker kümesi ile Whiterose’u durdurmaya çalışması öne çıkacak. Elliot doğal ki bu durumda Whiterose’u bir kere daha üstüne çekmiş olacak. Dönem fragmanı da bu durumu onaylayan karanlık sahneler, tansiyon ve şiddet ile dolu.

Serinin üçüncü dönemi epey heyecanlı ve hareketli geçmişti. O dönemdeki şiddet ve kaygı, bu dönemde da artarak devam edecek üzere gözüküyor. Serinin son dönemiyle birlikte Elliot’ın kıssası de bir sona kavuşmuş olacak.

Sam Esmail, bu sonun her vakit aklında olan son olduğunu söylerken Rami Malek ise çok sevdiği bu karakterin öyküsünün sona erecek olmasından ötürü üzgün olduğunu belirtti. 

Esmail, birinci günden beri tek bir sonuca giden bir kıssa yazdıklarını belirtirken, bu dönemin Elliot’un seyahatinin sonu olacağını belirtti. USA ve UCP’deki insanlara teşekkür eden Esmail, karaktere veda etmek istemediklerini lakin yaratıcı takım olarak Elliot’un kıssasına gereksiz yere uzatmayacak kadar çok hürmet duyduklarını belirtti. Esmail ayrıyeten serinin hayranlarına geçen üç yıldaki dayanakları için teşekkür ederken son dönem için de heyecanlı olduklarını söyledi. 

Mr Robot dizisinin son dönemi bu sonbaharda yayınlanacak.

Başa dön tuşu