Mutlaka izlemeniz gereken Marvel filmleri

Deadpool (2016)
Kanser olduğunu öğrenen Wade Wilson tedavi için bir deneye katılır. Deney sonucu beklenmedik sonuçlar doğursa da Wade Wilson bu duruma ahenk sağlamaya çalışır. Hayli komik bir üretim olan Deadpool sinemasının başrollerinde Ryan Reynolds, Morena Baccarin ve T.J. Miller yer alıyor.

Avengers: Infinity War (2018)
Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Josh Brolin ve Chris Pratt isimlerinin yer aldığı sinemada Thanos, Kainatın ”daha yaşanabilir” hale gelmesi için, gezegenleri bir bir istila ediyor. Sonunda dünyayı istila etmeye karar veren Thanos Avengers ile karşılaşacağından habersizdir.

Captain America: Civil War (2016)
Demir Adam ve Kaptan Amerika’nın uğraşına sahne olan Kaptan Amerika serisinin üçüncü sineması olan Civil War başrollerinde Chris Evans, Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson yer alıyor.

Logan (2017)
Hugh Jackman’ın Wolverine karakterini canlandırdığı Logan, X-Men Origins: Wolverine ve The Wolverine sinemalarının akabinde kesinlikle izlemeniz gereken bir Marvel üretimi. Başrollerde Hugh Jackman, Patrick Stewart ve Dafne Keen isimlerinin yer aldığı sinemada Wolverine (Hugh Jackman) ve Profesör X (Patrick Stewart) Wolverine üzere mutant olan küçük bir kızı korumak için uğraş ediyor.

Başa dön tuşu