Netflix Filmi İyi Adamın 10 Günü’nden İlk Fragman [Video]

Netflix’in yaklaşmakta olan yeni yerli yapımı “İyi Adamın 10 Günü” için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman, filmin aksiyon dolu olacağını gözler önüne seriyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından Netflix, kısa bir süre önce yeni Türk filmi “İyi Adamın 10 Günü“nü duyurmuştu. Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınan ve aynı isme sahip romandan uyarlanan film için şimdi ilk resmi fragman yayınlanmış durumda.

Film ile ilgili detaylara baktığımızda, İyi Adamın 10 Günü’nün çok konuşulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira film, özellikle de oyuncu kadrosu ile dikkat çekecek gibi görünüyor.

İyi Adamın 10 Günü oyuncu kadrosu:

İyi Adamın 10 Günü netflix

Nejat İşler‘i başrol olarak izleyeceğimiz film, oldukça sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip. Yapılan resmi açıklamaya göre Nur Fettahoğlu ile Şenay Gürler, Nejat İşler’e eşlik eden diğer başroller olacak. Ayrıca filmde Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Esra Ronabar, Barış Falay ve Yurdaer Okur gibi isimler de yer alacak.

İyi Adamın 10 Günü konusu:

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, İyi Adamın 10 Günü’nün bir üçleme olacağı ve bu filmin, serideki ilk yapım olacağı ifade ediliyor. Filmin konusu ile ilgili olarak ise şu ifadelere yer veriliyor: “İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır.” Yani evet, İyi Adamın 10 Günü’nde aslında ‘iyi’ olan bir karakterin karanlık tarafa geçişine şahit olacağız…

Geçtiğimiz Sene ABD’de Dijital Platformlarda En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Belli Oldu: Netflix Yapımları Zirvede!

İyi Adamın 10 günü yayın tarihi:

Netflix’in açıklamasına göre İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat‘ta abonelerin beğenisine sunulacak.

İyi Adamın 10 Günü fragmanı

Film için paylaşılan ilk tanıtım videosu

Netflix Dizisi Şahmaran’a Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler: Adana’da Geçen Twilight mı Olur?

Başa dön tuşu