Netflix Filmi The Irishman’den Yeni Fragman

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Martin Scorsese’nin yaptığı The Irishman, onlarca yıl boyunca Amerikan tarihinin en büyük çözülmemiş gizemlerinden birini, efsanevi sendika işvereni Jimmy Hoffa'nın ortadan kaybolmasını beyaz perdeye taşıyor. 

Filmde veteran aktör Robert De Niro, Jimmy Hoffa’yı öldürdüğünü itiraf eden ve İrlandalı (The Irishman) lakabıyla da tanınan ünlü mafya tetikçisi Frank Sheeran’ı canlandırıyor. Al Pacino’yu ise Hoffa karakterinde göreceğiz. Ek olarak, dijital yaşlandırma teknolojisi sayesinde, birtakım sahnelerde daha genç bir Al Pacino ve De Niro ile karşılaşacağımız bilgisini de ortaya sıkıştıralım. 

Anna Paquin, Bobby Cannavale, Harvey Keitel, Stephen Graham, Jesse Plemons ve Ray Romano, The Irishman’in oyuncu takımında yer alan öbür isimlerden. 

160 milyon dolar üzere epeyce tezli bir bütçeye sahip olan The Irishman, bu yılki Oscar koşusunda Netflix’in en güçlü kozlarından bir tanesi olacak. Alfonso Cuaron imzalı Roma sineması ile birinci Oscar’ını kazanan akış servisinin, emsal bir başarıyı tekrarlaması içten bile değil.

Senaryosu Steven Zaillian tarafından kaleme alınan The Irishman, beyaz perdedeki macerasına 1 Kasım’da başlayacak. 27 Kasım’da ise Netflix kullanıcılarının karşısına çıkacak. 

İsterseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri The Irishman için yayınlanan yeni fragman ile başbaşa bırakalım. Düzgün seyirler!

Başa dön tuşu