Netflix ilk Türk filmi ile karşımızda Yarına Tek Bilet işte fragman

Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de epey geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Netflix, sonunda birinci Türk sinemasını izleyicisiyle buluşturuyor. Malum, şimdiye kadar Netflix’te pek çok Türk filmi yayınlandı. Lakin bu sinemaların hiç biri Netflix’in kendi üretimi değildi.

Bugün fragmanı yayınlanan ve yarın itibariyle Netflix’teki yerini alacak olan Yarına Tek Bilet ise Netflix imzası taşıyan birinci Türk filmi olacak. 

Netflix Türkiye’den husus hakkında yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi. 

Netflix birinci Türk sineması ile karşımızda Yarına Tek Bilet işte fragman

Netflix, merakla beklenen birinci Türk yepyeni filmi Yarına Tek Bilet’in resmi fragmanını paylaştı. Başrollerini sevilen oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı sinemanın yapımcılığını OG Medya ve PToT sinema üstlenirken, direktör koltuğunda ise son devirlerin başarılı isimlerinden Ozan Açıktan yer alıyor.

Film, Ankara’dan İzmir’e hakikat bir seyahat sırasında birbirine rastlayan iki yabancının (Metin Akdülger & Dilan Çiçek Deniz) romantik öyküsünü bahis alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan bağı, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evrilir.

Şimdiden büyük ilgi uyandıran “Yarına Tek Bilet” tüm dünyayla birebir anda 19 Haziran’da Netflix’te yayına girecek.

Dilerseniz sinemanın tanıtım görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açıkçası sinemanın tamamına yakınının bir trende geçiyor olması pek de güzel olmamış. Çünkü başka Netflix imzalı sinemalar genel itibariyle aksiyon ve bilim kurgu temasına dayalıydı. Lakin kelam konusu Türkiye olunca yeniden işin içerisine aşk meşk olayları girmiş.

Umarız birinci sinema Türkiye‘de olduğu üzere dünyada da birinci 10 listesine girer.

Başa dön tuşu