Netflix, Kazara Witcher Dizisinin Tarihini mi Açıkladı?

Netflix’in resmi Facebook hesabından yapılan bir paylaşım, Witcher dizisinin muhtemel çıkış tarihi söylentilerini tekrar alevlendirdi. Yapılan paylaşımda yeni gelecek üretimlerin tarihleri işaret ediliyordu. 

11 Eylül’de yayınlanan tanıtımda Breaking Bad sineması için 30 gün sonrası işaret ediliyordu. Bu da sinemanın yayın tarihini gerçek halde gösteriyordu. Görüntünün sonunda ise The Witcher: 97 Gün yazıyordu. Sizin için takvimlerimizi denetim ettiğimizde 97 gün sonrasının 17 Aralık’a denk geldiğini keşfettik. Yani dizinin çıkış tarihi 17 Aralık olabilir. Facebook görüntüsü ise daha sonra silindi. 

Bu bilginin hakikat olup olmadığı şimdi kesinleştirilmedi. Netflix, Facebook görüntüsü hakkında bir açıklama yapmadı. Üretim için genç Geralt seçildi, Roach’ın birinci manzarası yayınlandı. Artık, gerçek diziyi görmek için bekleme vakti geldi. 

The Witcher, tanınan bir fantastik kurgu kitap serisinin iptal edilen öbür bir oyun üzerinden uyarlanmasıyla ortaya çıkmıştı. Daha sonra oyun kendi başına bir kült haline geldi. Artık de başrolünde eski Superman Henry Cavill’in yer aldığı bir dizi olacak.

Başa dön tuşu