Netflix Nisan ayı içerikleri

Film ya da dizi denildiğinde akla birinci gelen dijital yayın platformlardan biri de şüphesiz Netflix oluyor. Netflix, tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Ülkemizde resmi olarak hizmet veren Netflix, son dönemlerde yayına soktuğu Türk dizilerini artırarak ülkemizde kendisine olan ilgiyi daha da artırdı.

Netflix ülkemizde kendisine olan bu ilgiyi kâfi bulmuş olacak ki, geçtiğimiz aylarda ülkemizdeki fiyatsız deneme sürümünü kullanımdan kaldırma kararı almıştı. Daha öncesinde ise yeni kullanıcılar, Netflix’i birinci bir ay boyunca fiyatsız olarak deneyimleyebiliyor, şad kaldıkları taktirde fiyatlı üyelik başlatabiliyorlardı. Lakin şu anda yeni üyeliklerde birinci ay kullanımı fiyatsız değil, artık yeni kullanıcılar Netflix yayınlarını izleyebilmek için direkt ödeme yaparak üyeliklerini faal hale getirebiliyorlar.

Dilerseniz mevzunun fazla dışına çıkmadan temel mevzumuza dönelim. Düzenli olarak her ay yayınlanacağı içerikleri paylaşan Netflix, Nisan 2020 listesini açıkladı. Netflix, Nisan ayında da dolu dolu bir takvimle izleyicilerin karşısına çıkıyor. yüksek izleyici kitlesi yakalayan çeşitli yepyeni Netflix dizileri yeni dönem kısımları ile geri dönüyor. Ayrıyeten dikkate bedel özgün sinemalar de bu ay gösterime giriyor. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan sizleri Netflix‘in Nisan ayı içeriklerinin bulunduğu listemiz ile siz pahalı okuyucularımızı başbaşa bırakalım.

İşte Netflix ayı içerikleri!

Aşk 101

Yayın Tarihi: 24.04.2020

La Casa de Papel: 4.Sezon

Yayın Tarihi: 03.04.2020

After Life: 2. Sezon

Yayın Tarihi: 24.04.2020

Başa dön tuşu