Netflix, Stranger Things’in Yıldızıyla Bir Film Çekiyor

Stranger Things’in 3. dönemi Netflix’te yayınlandı. Dizi, izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Dizinin üçüncü döneminin akabinde dördüncü dönemi için Netflix’ten hala onay gelmedi. Fakat dizinin oyuncuları diğer projeler ile Netflix’te görünmeye devam edecek üzere görünüyor. Son olarak dizinin oyuncusu Millie Bobby Brown, uzun metraj bir sinema için Netflix’le çalışmaya başladığını duyurdu.

Senaryosunu şahsen Millie Bobby Brown ve kardeşi Paige Brown’un yazdığı uzun metraj sinema olan A Time Lost için çalışmalar resmen başladı. A Time Lost, kızlarından biri kanserle çaba eden iki Long Islandlı ailenin kıssasını anlatıyor.

Millie Bobby Brown ve kardeşi Paige Brown, “Netflix’e, yıllarca yazıp, geliştirdiğimiz bu hoş kıssaya inanç duydukları için teşekkür ediyoruz. Sinema, aile ve dünya size baskı uygularken arkadaşların manilerin üstesinden gelmesiyle ilgili.” açıklamasını yaptı.

Millie Bobby Brown, Stranger Things haricinde Godzila II: Canavarlar Hükümdarı ve Godzilla vs Kong fimlerinde rol aldı. 15 yaşındaki oyuncu Emmy Ödülleri'ne de aday gösterildi.

Başa dön tuşu