Netflix’te 2020’nin ilk çeyreğinde yayınlanacak yapımlar!

Dünyanın en tanınan sinema, dizi ve belgesel yayın platformları ortasında yer alan Netflix‘te 2020’nin birinci çeyreğinde yayınlanacak üretimleri sizler için sıraladık.

Netflix’te 2020’nin birinci çeyreğinde yayınlanacak yapımlar!

Oldukça başarılı bir yılı gerisinde bırakan Netflix, 2020 yılında da kullanıcılarına en yeni içerikleri sunmaya devam ediyor. Son vakitlerin en tanınan sinema, dizi ve belgesel yayın platformu olan Netflix 2020 yılının birinci çeyreğinde birbirinden hoş üretimleri kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük sinema, dizi ve belgesel yayın platformları ortasında yer alan Netflix, hem orjinal hem de yeni içerikleri ile kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 2019 yılında içerikleri için 15,3 milyar dolar bütçe ayıran Netflix’in 2020 yılı için bu bütçeyi aşması bekleniyor.

Ocak ayında yeni içeriklerini kullanıcılarına sunmaya başlayan platformun 2020’nin birinci çeyreğinde yayınlanacak üretimleri ise şöyle;

The Stranger – 30 Ocak

Aile babası Adam Price, bir yabancı onun karısı hakkında şaşırtan bir savda bulunduğunda umutsuzca karşılık aramaya başlar ve kendini bir gizemin ortasında bulur.

BoJack Horseman 6. Dönemin ikinci yarısı – 31 Ocak

O, hem bir at hem de 90’ların favori güldürü dizi yıldızı. Bu da 20 yıl sonraki hali. Huysuzun teki olsa da pırlanta üzere. Lakin gerçek pırlantadan çok, ucuz bir taklidi.

Miss Americana – 31 Ocak

Gerçekleri ortaya döken belgeselde Taylor Swift, müzik muharriri ve müzikçi kimliğine dört elle sarılırken bir bayan olarak da sesinin tüm gücünü kullanıyor.

Ragnarok – 31 Ocak

Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti ağır biçimde hissetmektedir. Kadim bir berbatlığı alt etmek için bir efsane gereklidir.

Locke & Key – 7 Şubat

Babalarının öldürülmesinin akabinde üç kardeş, gerçekliği değiştiren anahtarlarla dolu bir konuta taşınır. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanından uyarlandı.

To All the Boys: P.S. I Still Love You – 12 şubat

Lara Jean ve Peter rol yapmayı bırakıp, alakalarını şimdi resmiyete dökmüşken Lara Jean’in yazdığı aşk mektuplarının alıcılarından biri daha ortaya çıkar.

All the Bright Places – 28 Şubat

Aynı isimli çok satan romandan uyarlanan bu sinemada, duygusal yaralarla boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.

Lost Girls – 13 Mart

Lost Girls, Robert Kolker’in tıpkı isimli kitabına dayanan Michael Werwie’nin senaryosundan Liz Garbus tarafından yönetilen yeni bir Amerikan drama gizem sineması. Amy Ryan, Thomasin McKenzie, Oona Laurence, Lola Kirke ve Gabriel Byrne’yi canlandırıyor.

Self Made: Inspired By the Life of Madam C.J. Walker – 20 Mart

Bu küçük dizi, kendi bileğinin hakkıyla milyoner olmayı başaran birinci Afrika kökenli Amerikalı olan Madam C.J. Walker’ın inanılmaz ancak gerçek kıssasını anlatıyor.

Başa dön tuşu