Netflix’in yeni yerli filmi: Mücadele Çıkmazı

Türkiye’nin hali hazırda en tanınan dijital platformu olan Netflix, yerli üretimlere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Daha öncesinde Hakan: Muhafız, Aşk 101 ve Atiye üzere dizilerle isminden kelam ettiren platform bu sefer de Çaba Çıkmazı isimli bir sineması aboneleri ile paylaşmaya hazırlanıyor. Kelam konusu üretimde birçok ünlü ismin rol alması beklenirken, sıradan olmayan bahisler üzerinde durulacağı tabir ediliyor. Gelin artık sineması biraz mercek altına alalım ve daha yakından tanıyalım.

Netflix’in yeni yerli sineması: Çaba Çıkmazı

Mücadele Çıkmazı ismi verilen sinemada demin de tabir etmeye çalıştığımız üzere birçok ünlü oyuncu rol alacak. Bunların başında ise güzelliği ile genç kızların sevgilisi haline gelen Çağatay Ulusoy geliyor. Ünlü ismin sinemanın başrol oyuncusu olarak nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor. Bunun haricinde sinemanın takımındaki öteki şahısların de hayli bilinen oyunculardan seçildiği görülüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Şahin Ağa’sı olarak bilinen Turgay Tanülkü bunlardan sadece biri. Ayrıyeten Selen Öztürk ve Ersin Arıcı üzere oyuncular da sinemada rol alacak.

Mücadele Çıkmazı‘nın direktör koltuğu ise usta bir isme emanet. Ayla ve Müslüm üzere başarılı üretimlerin direktörlüğünü yapan Can Ulkay, Netflix‘in yeni yerli sineması için isabetli bir tercih üzere gözüküyor. Sinema, çabucak her gün gördüğümüz lakin gündelik hayatın telaşı ile dikkat etmediğimiz kağıt toplayan gençlerin öyküsünü ele alıyor. Bu manada üretimin içeriğinde aşk, trajedi ve aksiyon üzere birbirinden farklı sahneleri göreceğiz üzere gözüküyor.

Başa dön tuşu