Netflix’te yer alan komedi dizisi tavsiyeleri!

Netflix bünyesinde yer alan, birbirinden şahane birçok güldürü dizisi mevcut. Sizler için derlediğimiz liste içerisinde, birebir zamanda gelmiş geçmiş en âlâ yabancı dizilerin de yer aldığını belirtelim ve kelamı daha fazla uzatmadan sizleri o diziler ile başbaşa bırakalım.

İşte Netflix’te yer alan birbirinden hoş güldürü dizisi tavsiyeleri;

Shameless (2004-2013) IMDb: 8.0

Bir aile düşünün; her bir ferdi bir öbür pis işe bulaşmış olsun. Alkolik bir baba ve yaşları 2’den 20’ye uzanan 6 çocuk, terkedip giden bir anne..
Shameless bu karanlık tablodan sıkı bir dram yerine, trajikomik bir öykü çıkarmayı başarıyor. En büyük kardeş Fiona’nın ayakta tutmaya çalıştığı ailesi, her geçen gün biraz daha uçuruma sürüklenirken, işler bir türlü düzelmek bilmiyor.

Russian Doll (2019) IMDb: 8.1

Russian Doll, New York City’de sıradan bir partiye katıldığını zanneden lakin saatler ilerledikçe, gizemli bir biçimde, buradan ayrılamayacağını fark eden bir genç bayanın maceralarını işliyor.

Genç bir bayan olan Nadia, New York City’de düzenlenen bir partiye davetlidir. O, her vakit katıldığı partilere bir yenisinin daha ekleneceğini düşünür ancak bu parti daha evvel katıldığı hiçbirine benzemeyecektir. Genç bayan bir anda kendisini ne olduğunu anlamadığı gizemli olaylar içerisinde bulur. Partinin ilerleyen saatlerinde kaza geçirip ölen Nadia, bir mühlet sonra hiçbir şey olmamış üzere uyanır. Üstelik yine partini tam ortasındadır.

O partiden ne kadar uzaklaşmaya çalışsa da her kezinde farklı kazalarla tekrar vefatın kollarına teslim olur. Tekrar tekrar ölen ve tekrar birebir güne geri dönen Nadia, bu partiden kurtulmanın yolunu bulabilecek midir? 

The Kominsky Method (2018) IMDb: 8.2

Chuck Lorre tarafından yazılan The Komnisky Method; yıllar evvel aktör olarak kısa vadeli bir muvaffakiyet yakalamış, artık ise hürmet gören bir Hollywood aktör koçu olan Sandy Kominsky etrafında geçiyor. Sandy Kominsky karekterini Michael Douglas’ın canlandırdığı dizide, onun uzun vadeli menajeri ve arkadaşı Norman rolünü ise Alan Arkin oynuyor.

Başa dön tuşu