Netflix’ten Sadettin Teksoy’lu Yeni Stranger Things Tanıtımı

3. dönemi 4 Temmuz 2019 tarihinde başlayan Stranger Things, izleyicilerin büyük beğenisini aldı. Birinci iki dönemiyle Netflix'in en çok izlenen dizisi unvanını elinde tutan dizi, bu muvaffakiyetini yeni dönemde da devam ettirmek istiyor. Türkiye'de de sağlam bir izleyici kitlesine ulaşan dizi, Türk izleyicileri için ünlü sunucu Sadettin Teksoy'un yer aldığı bir tanıtım videosu yayınladı.

Daha evvel de dizinin tanıtımlarında rol alan Sadettin Teksoy, dizinin ikinci döneminde Hawkins’e gitmişti. Bugün yayınlanan maceranın devamında ise Sadettin Teksoy Hawkins’te yeni açılan bir alışveriş merkezinde maceraya atılmaya ve sıkıntıları çözmeye devam ediyor. Canavarlardan ve türlü gizemli olaylardan kurtulduğunu düşünen Hawkinsliler için açılan alışveriş merkezi, Starcourt ile yeni bir nefes alma yeri olmuştur. Lakin daha evvelki deneyimlerine dayanarak şüphelenen Sadettin Teksoy, ortadaki bu kuşkunun kaynağını “Hawkins’te bir AVM, kim bilir nelere gebe” cümlesini kurarak çözmeye başlıyor.

Rivayete göre dipsiz kara kuyunun kapısı tekrar açılmış ve o tabansız kuyunun kapısı da yeni açılan Starcourt alışveriş merkezinin içerisindeymiş. Araştırmacılığını konuşturan Teksoy, bu rivayeti yanlışsız çıkarıyor ve sorumlulardan hesap soruyor. Her şeyi çözdüğünü sanıyorken peşine bir canavar takılan Sadettin Teksoy, yolda geçirdiği bir kaza ile tekrar Upside Town’a gidiyor ve acı gerçekle karşılaşıyor.

Dizinin 3. Dönemini önemli bir sükse yarattı. Netflix'in Twitter üzerinden yaptığı açıklamaların sonucunda edilen bilgilerde 4 gün içerisinde 40,7 milyon insanın dizinin 3. dönemini izlediği belirtildi. 3. dönemi izleyen izleyiciler ise 4. dönemi beklemeye başladılar. 4. dönem ile ortaya birçok teorinin de atılmaya başladığını söyleyelim. Reddit’te ortaya çıkan bir teoriye nazaran dizinin 4. dönemi Çernobil faciasına bağlanabilir.

Sadettin Teksoy’un maceralarını izlediğimiz yeni tanıtım oldukça keyifli. Netflix Türkiye’nin mahallileşme çalışmaları açısından yaptıkları hakikaten takdiri hak ediyor. Bu hoş tanıtımı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu