The Gentlemen’den İlk Fragman Paylaşıldı

Eğer ki seyirci olarak sinema ile biraz ilgiliyseniz Guy Ritchie ismini mutlaka duymuşsunuzdur. Kendisi Lock, Stock and Two Smoking Barrels ve Snatch üzere sinemaların gerisindeki isim. Ritchie, ayrıyeten Robert Downey Jr. ve Jude Law’lu takımıyla epeyce tanınan olan Sherlock Holmes sinemalarının de direktörlük koltuğunda oturuyordu.

Sherlock Holmes’ün ikinci sinemasından sonra The Man From U.N.C.L.E., King Arthur: Legend of Sword ve Aladdin sinemalarını yöneten İngiliz direktör, aşikâr bir ortadan sonra yeni sineması The Gentlemen ile kendi biçimine geri dönüş yapıyor.

The Gentlemen

24 Ocak 2020’de vizyona girecek olan The Gentlemen, direktörünün dışında oyuncu takımıyla da epey dikkat çekiyor. Sinemanın takımında Matthew McConaughey (The Wolf of Wall Street, Interstellar), Charlie Hunnam (Sons of Anarchy, Children of Men), Colin Farrell (In Bruges, True Detective), Hugh Grant (The Man From U.N.C.L.E.) üzere isimler yer alıyor.

Filmde Amerikan göçmeni olan ve Londra’da epey kârlı bir uyuşturucu imparatorluğu kuran Mickey Pearson’ın (Matthew McConaughey), kurduğu imparatorluğu bırakması sonrası gelişen olayları izleyeceğiz. Fragmanından da görüldüğü kadarıyla epey yüksek tempolu, eğlenceli bir aksiyon sineması bizleri bekliyor.

Filmin fragmanı

Başa dön tuşu