Peter Rabbit 2: The Runaway’den İlk Fragman Geldi

Sony, önümüzdeki baharda Peter Rabbit 2: The Runaway ile birlikte izleyicileri ikinci kere Peter Rabbit dünyasına götürmeye hazırlanıyor. 2020’nin 3 Nisan günü sinemalara girmesi beklenen sinema, Peter’ı küçük kasabasından uzak bir ülkeye gönderecek ve Peter’in oradaki maceralarını izleyeceğiz. Sony, Peter Rabbit’in devam sinemasında neler görebileceğimizi gösteren fragmanı ise bu sabah yayınladı.

Fragman, Bea ve Jeremy’nin düğünü ile başlıyor ve Peter Rabbit 2’nin kıssasını temel olarak bizlere anlatıyor. Çift seyahate çıkmak için ayrıldığında Peter, sahipleri için çok bir şey tabir etmediğini düşünerek bir formda bu ortamdan kaçması gerektiğine karar veriyor. Konuttan kaçan Peter’ın başına birçok olay geliyor.

Aktör James Corden’in yapımcılığını üstlendiği birinci Peter Rabbit sineması, üretimcilere yaklaşık 50 milyon dolara mal oldu. 2018’de gösterime giren sinema yurt içi gişede yaklaşık 155 milyon dolar kazandırdı. Bu sayıya yurt dışındaki gişe ölçüsü da eklenince toplam fiyat 351 milyon dolara ulaşıyor. Peter Rabbit 2: The Runaway’de Corden ile birlikte Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Elizabeth Debicki ve Margot Robbie ve David Oyelowo takımda yer alıyor. Sinemanın senaryosunu ise Will Gluck ve Patrick Burleigh birlikte yazdı.

Peter Rabbit 2’nin resmi açıklamasında şu sözler yer alıyor: “Peter Rabbit 2’de kaçak ve şirin haydut geri dönüyor. Bea, Thomas ve tavşanlar süreksiz bir aile kurdu ancak en güzel gayretlerine karşın Peter bu aileyi pek sallamıyor üzere görünüyor. Aileden kaçan Peter kendini yaramazlıklarının takdir edildiği bir dünyada bulur ancak ailesi onu aramak için başlarına gelebilecek her şeyi riske aldığında, Peter nasıl bir tavşan olmak istediğini anlamalıdır.”

Peter Rabbit 2: The Runaway'in fragmanı:

Başa dön tuşu